Oceanis 41.1

Víc než jen loď

Kapacita

6 Osob

Délka

11,98 m

Destinace

Chorvatsko, Řecko, Itálie, Mallorca, Martinik, Turecko

Plachetnice

Oceanis 41.1

Plachetnice

Oceanis 41.1 skvěle snoubí veškerá pozitiva svých předchůdců a zároveň nabízí, ač se to zdá k nevíře, ještě více prostoru než její mladší sestra Oceanis 41. Pokud hledáte loď jako šitou na míru 3 až 6členné skupině, právě jste ji našli! Vezměte svou rodinu nebo přátele, a vyrazte za dobrodružstvím!

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Řada plachetnic Beneteau Oceanis je dlouhodobě oblíbená pro svůj perfektně vyladění interiér, bezpečnou jízdu a dostatek prostoru. Nový model 41.1 ale nabízí ještě více místa, což poskytuje dostatek komfortu jak pro trávení poklidné rodinné dovolené, tak pro bláznivý výlet s přáteli.

Ve třech dvoulůžkových kabinách se při uklidňujícím houpání na vlnách pohodlně vyspí 6 osob, další dva lidi je možné ubytovat v prostorném společenském salonku. Tento salonek se doslova koupe ve světle, a právě díky velkému množství oken nabízí odkudkoli úchvatný výhled ven.

Dále je nutné vyzdvihnout prostornou plošinu na koupání, která poskytuje více pohodlí při letních radovánkách či relaxačním opalování.

 

VYBAVENÍ

3 dvoulůžkové kabiny

2 toalety

Salon s kuchyní, jídelním koutem 

FM radio

WiFi

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Vstupy do národních parků

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečné spotřeby)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat