Týdenní plavba v Chorvatsku

Prožijte plavbu svých snů

Destinace

Chorvatsko

Týdenní plavba v Chorvatsku

Překrásné tyrkysové moře, romantické zátoky lemované oblázkovými plážemi, krásná příroda, kvalitní restaurace, skvělá vína a perfektně vybavené maríny a přístavy. Chorvatsko se svými více než 1000 ostrovy a ostrůvky patří k nejkrásnějším destinacím pro plavbu lodí. Na jachtě si navíc na rozdíl od velkých výletních lodí můžete program kdykoliv přizpůsobit svým představám. Užijte si sedm dní plných klidu, poznání, sluníčka, a hlavně zábavy!

Komfort i styl

Dodatečné informace

Během sedmidenní plavby na katamaránu Lagoon 400 budeme kotvit v srdci přístavních měst a navštívíme nádherné ostrůvky, jakými jsou Hvar, Vis či Šolta, podíváme se do Modré jeskyně u ostrova Biševo, ochutnáme místní speciality ve vyhlášených restauracích a užijeme si koupání v opuštěných zátokách s křišťálově čistou vodou. 

Na výběr máte dokonce ze dvou typů plaveb: gastronomickou a historickou. Budete raději poznávat kouzelnou historii Chorvatska, nebo dáte přednost vyhlášeným místním restauracím a kvalitnímu vínu? 

Více si o Chorvatsku přečtěte v našem článku Chorvatsko jako top destinace pro plavbu lodí? Rozhodně ano!

 

CENA ZAHRNUJE

Ubytování v samostatných kabinách s vlastními koupelnami

Servis kapitána a hostesky

Polopenzi (snídaně a obědy)

0,5 l vína nebo 1 l piva denně

Sada ložního prádla, ručníků a osušek na osobu/týden

Přístavní poplatky

 

CENA NEZAHRNUJE

Dopravu do Chorvatska

Alkoholické a nealkoholické nápoje nad rámec denního limitu

Transfer letiště–základna–letiště

Poznámka: Uvedená cena na osobu platí při obsazení kajuty dvěma osobami

 

STORNO PODMÍNKY

90 a více dnů – 25 % ceny pronájmu lodi s kapitánem

89 – 60 dnů – 50 % ceny pronájmu lodi s kapitánem 

59 – 30 dnů – 75 % ceny pronájmu lodi s kapitánem 

méně než 30 dnů – 100 % ceny pronájmu lodi s kapitánem

Itinerář

Čeká na vás 8 dní (7 nocí) plných zábavy na palubě luxusního katamaránu Lagoon 400

 

1. den: Seget – Drvenik

Okolo 17. hodiny se nalodíte v maríně v Segetu. Posádka vám ukáže vaši kabinu a ubytuje vás. Rovnou se vydáme na ostrov Drvenik a noc strávíme na moři na kotvě.

 

2. den: Drvenik – Vis

Po snídani zvedneme kotvy a vypravíme se na ostrov Vis. Po cestě se zastavíme na koupání a navštívíme také krásné město Komiža. Večeři si dáte na břehu v místní restauraci. 

Na ty, co se zúčastní historické plavby, bude na Visu čekat i průvodce, se kterým můžou poznat všechna zákoutí tohoto historického ostrova.

 

3. den: Vis – Biševo

Dnes navštívíme proslulou Modrou jeskyni na ostrově Biševo, kousek od ostrova Vis. Poté navštívíme přímo hlavní město Vis a zúčastníme se speciální ochutnávky vín. Na večeři si dnes vychutnáte velice známou chorvatskou specialitu, jídlo zvané "peka" (gastronomická trasa). Noc strávíme na moři na kotvě nebo v přístavu.

 

4. den: Biševo – Hvar

Ráno po snídani vyrazíme na ostrov Pakleni, kde zakotvíme v klidné zátoce a užijeme si koupání a vodní sporty bez davu turistů. Večeři si dáme na palubě lodi a po večeři budete mít volný program. Historická trasa bude mít tento den prohlídku ostrova Hvar s místním průvodcem.

 

5. den: Hvar

Dnes budeme mít konečně čas pořádně prozkoumat Hvar, který bývá často přirovnáván k St. Tropez na francouzské riviéře. Připlujeme k ostrovu z druhé strany, k jeho hlavnímu městu Starigrad, a večeři si vychutnáme v malé restauraci s možností navštívit místní vinný sklípek za menší poplatek.

 

6. den: Hvar – Šolta

Dnes ráno přeplujeme z Hvaru na ostrov Šolta, kde si uděláme procházku až ke starobylému klášteru Blaca. Poté zakotvíme v klidné zátoce, kde si užijeme pohodu a koupání. Večeře dnes bude v malé rodinné restauraci ve městě.

 

7. den: Šolta – Seget

Předposlední den vaší dovolené! Budeme se plavit a užívat si poslední chvíle strávené na lodi. Na základnu musíme dorazit v odpoledních hodinách.

 

8. den: Seget

Poslední snídaně na palubě lodi a v 10:00 rozloučení s posádou a vylodění.

 

* Trasa se může změnit bez předchozího upozornění z technických nebo povětrnostních důvodů

Máte zájem o tuto plavbu?

Mohlo by vás zajímat