Lagoon 39

Víc než jen loď

Kapacita

10 Osob

Délka

11,74 m

Destinace

Chorvatsko, Řecko, Itálie

Katamarán

Lagoon 39

Lagoon 39 poskytuje maximální komfort až 12 hostům – pro dovolenou na Martiniku ubytuje 10 osob, během plavby do všech ostatních destinací až 12 lidí. Je ideální pro rodinnou dovolenou, ale například i pro partu přátel nebo teambuilding. Tento katamarán vás doveze do šesti destinací a vyplout s ním můžete i na nezapomenutelnou dovolenou ke břehům překrásného Madagaskaru!

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Na Lagoonu 39 jsou k dispozici čtyři dvoulůžkové kajuty, 2 jednolůžkové kajuty na přídi a během plaveb do všech destinací s výjimkou Martiniku mohou být dva lidé ubytováni i v salonu. Obě jednolůžkové kajuty jsou určeny pro kapitána a hostesku, ale pokud se rozhodnete vyrazit bez posádky (tuto loď si můžete pronajmout i bez kapitána), můžete obě kajuty využít pro hosty.

Na katamaránu jsou celkem 4 koupelny a prosvětlený salon s jídelním koutem a plně vybavenou kuchyní, v níž můžete připravovat všechny myslitelné delikatesy a samozřejmě i osvěžující drinky. Ideálním místem pro relaxaci je venkovní posezení na zádi lodi, které poskytuje také ochranu před prudkým sluníčkem. Naopak milovníkům opalování je určena opalovací zóna se sítí na přídi jachty.

Tuto loď si můžete pronajmout s naším profesionálním kapitánem, který se postará o veškeré detaily související s cestou, občerstvením či úklidem, ale i bez něj. Lagoon 39 je díky příznivé ceně pronájmu vhodný pro partu přátel nebo rodiny s dětmi!

 

VYBAVENÍ

4 dvoulůžkové kajuty

2 jednolůžkové kajuty

Salon s kuchyní a jídelním koutem

Venkovní posezení na zádi lodi

Síť na přídi lodi

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Služby kapitána (nepovinné)

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat