Sunreef 62

Víc než jen loď

Kapacita

10 Osob

Délka

18,28 m

Destinace

Řecko

Katamarán

Sunreef 62

Výjimečný obytný prostor, nejvyšší komfort a pečlivě vybrané zařízení. To vše dělá ze Sunreef 62 elegantní, sofistikovaný a moderní katamarán. Má prostorný salon, velké odpočinkové a opalovací plochy a širokou nabídku vodních sportů. Je velmi dobře vybaven tak, aby poskytoval svým majitelům nejvyšší úroveň pohodlí, luxusu a zároveň zajišťoval bezpečnou a snadnou manipulaci. Sunreef 62 má zkrátka vše, co očekáváte od té nejpřepychovější jachty.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Sunreef 62 ubytuje ve 4 kajutách až 10 lidí. Čtyři kabiny mají dvoulůžkové postele, TV, DVD a vlastní koupelny se sprchovými kouty. Do těchto kajut mohou být doplněny dvě přistýlky. Jedna z kabin má palandu s dvěma lůžky, a je proto ideální pro děti. 

Prostorný salon je vybaven stylovým designovým stolem s automaticky nastavitelnou výškou a 32palcovou LCD obrazovkou. V kuchyni je k dispozici myčka na nádobí, lednice a plynový sporák. Pokrmy, připravené v této moderní kuchyni, si můžete vychutnat buď uvnitř v salonu, nebo na prostorné zadní palubě.

Užívat si slunce a moře můžete i na horní palubě lodi, kde je komfortní posezení s grilem, na němž si můžete připravit grilované mořské speciality (případně můžete jejich přípravu přenechat naší posádce). Právě horní paluba patří k nejoblíbenějším místům na lodi, protože výhled odtud je opravdu fenomenální. 

Hlavně rodiny s dětmi pak ocení nabídku vodních sportů. Na Sunreef 62 je k dispozici paddleboard, wakeboard, vodní lyže pro dospělé i pro děti, vybavení na šnorchlování a kajak pro dvě osoby. Na lodi je také po celou dobu plavby k dispozici wifi připojení, takže můžete být ve spojení s rodinou či přáteli.  

Na cestě vás budou doprovázet náš profesionální kapitán i hosteska, kterým můžete přenechat veškeré starosti spojené s cestou, občerstvením i úklidem. Oba dva jsou profesionálové ve svém oboru a splní vám i ta nejnáročnější přání. Pro posádku je také na lodi separátní kajuta, a tak nebude nijak rušit vaše soukromí.

 

VYBAVENÍ

5 dvoulůžkových kabin s vlastními koupelnami

Salon s kuchyní, jídelním koutem a 32palcovou LCD obrazovkou

Venkovní posezení na zádi lodi

Relaxační zóna na flybridge s grilem

Paddleboard

Wakeboard

Vodní lyže pro dospělé i pro děti

Vybavení na šnorchlování

Kajak pro dvě osoby

Wifi připojení

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

Služby kapitána

Služby hostesky

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

APA (poplatky spojené s používáním lodi, zahrnují např. jídlo a pití, naftu, přístavní poplatky aj.)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat