Saona 47

Víc než jen loď

Kapacita

10 Osob

Délka

13,94 m

Destinace

Baleárské ostrovy, Chorvatsko, Řecko, Itálie, Seychely

Katamarán

Saona 47

Plachetnice

Saona 47 pozvedá krásu jachtingu zase o něco výše. Tento luxusní katamarán vás uchvátí nejen na pohled, ale také svými excelentními plavebními vlastnostmi. Ať už budete trávit volný čas v podpalubí nebo na slunci, bude pro vás tato loď tou správnou volbou.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Na palubě je vše navrženo tak, abyste si svoji dovolenou dosyta užili. Určitě nejvíce oceníte venkovní relaxační zóny, ze kterých bude pohled na moře dechberoucí. Prostorné venkovní posezení na zádi lodi, opalovací lehátka a skákací síť na přídi či pohodlné opalovací matrace na střeše salonu. Která z těchto částí bude vaše oblíbená?

Uvnitř lodi naleznete prosvětlenou a plně vybavenou kuchyň. Díky posuvným dveřím se dá jednoduše propojit s venkovním posezením a vaření zde bude zábava. Pokud se vám nebude chtít trávit slunečné dny v kuchyni, můžete mít k dispozici i venkovní gril, který jednoduše umístíte na záď lodi, a užít si tak grilované ryby, maso a zeleninu přímo při západu slunce.

V kajutách se kombinuje prostor a elegance. Každá z 5 kajut má také svoji vlastní koupelnu pro vaše nerušené soukromí. Čtyři z pěti kajut mají dvoulůžkové postele, poslední, pátá kajuta má patrovou postel, ideální pro děti. 

I přístup do vody je tu velice pohodlně vyřešen. Na zadních plovácích máte k dispozici schůdky pro mírný přístup. Nic vám ale nebrání v tom, skočit do vody šipku jak ze zádi, tak z boků lodi. Dámy také jistě ocení opalovací lehátka na střeše salonu, kde zachytí nejvíce slunečních paprsků a které také nabízejí nejkrásnější výhledy.

 

VYBAVENÍ

6 dvoulůžkových kabin s vlastními koupelnami

Salon s kuchyní a jídelním koutem

Venkovní posezení na zádi lodi

Relaxační zóna na flybridge

Relaxační zóna na zádi lodi 

Vybavení pro vodní sporty

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Služby kapitána (nepovinné)

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat