Saba 50

Víc než jen loď

Kapacita

12 Osob

Délka

14,98 m

Cena od

5 900 €

Destinace

Chorvatsko, Řecko, Itálie, Martinik, Seychely

Katamarán

Saba 50

Katamarán

Saba 50 je opravdu jedinečná loď. Ne nadarmo také vyhrála prestižní ocenění "Loď roku" ihned po svém uvedení na trh. Novinka v naší nabídce, která vás jistě uchvátí. Ubytování v 6 kajutách, prostorný salon i plno venkovních relaxačních zón.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Tento katamarán vám zaručí nadstandardní zážitek z plavby, ať už jde o vnitřní nebo vnější uspořádání lodi. Byl navržen za účelem udělat z vaší dovolené nezapomenutelný zážitek a zajistí vám pohodlnou plavbu, při které si jachting a krásy moře užijete na maximum.

Již při prvním vstupu na loď vás jistě zaujme prostorné venkovní posezení na zádi lodi, stejně jako pohodlná opalovací lehátka a stoleček na přídi lodi, odkud budete mít nádherný výhled na moře, ať už kotvíte, či plujete. Pro ještě lepší výhled můžete využít i posezení a lehátka na střeše salonu, odkud řídí loď váš kapitán.

Uprostřed lodi naleznete velice prostornou a plně vybavenou kuchyň se vším, na co si jen vzpomenete  nechybí zde například lednice, mrazák, výrobník na led, kávovar, myčka ani mikrovlnná trouba. V této kuchyni se budete zaručeně cítit jako doma. Díky posuvným dveřím se dá také jednoduše propojit s venkovním posezením.

V podpalubí naleznete 6 prostorných kajut s dvoulůžkovými postelemi. Každá kajuta disponuje svojí vlastní koupelnou s elektrickou toaletou, dostatkem úložných prostor i malou šatnou. Ve dvou největších kajutách naleznete i pracovní stůl.

Přístup do vody vám usnadní schůdky na zádi lodi. Garantujeme vám, že na této lodi vám nebude chybět vůbec nic k dokonale strávené dovolené. Teď už jen zbývá vybrat destinaci a termín, a můžete vyrazit.

 

VYBAVENÍ

6 dvoulůžkových kabin s vlastními koupelnami

Salon s kuchyní a jídelním koutem

Venkovní posezení na zádi lodi

Relaxační zóna na flybridge

Relaxační zóna na zádi lodi 

Vybavení pro vodní sporty

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Pohonné hmoty (jsou účtovány dle skutečnosti)

Služby kapitána 

Služby hostesky (nepovinné)

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Chorvatská turistická taxa (při pronájmu v Chorvatsku)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat