Monte Carlo 6

Víc než jen loď

Kapacita

6 Osob

Délka

18,35 m

Destinace

Chorvatsko

Motorová loď

Monte Carlo 6

Motorová loď

Monte Carlo je nádherná motorová jachta, která kotví v chorvatském Splitu, kousek od letiště. Pochází z dílny Benetau a na svém kontě má již pár prestižních ocenění. Garantujeme vám, že na moři vás opravdu nikdo nepřehlédne. Přesvědčte se o tom sami.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

Monte Carlo 6 má atraktivní design trupu, který doplňují elegantní kulatá okénka, jež jsou charakteristická pro dřívější design lodí. Jachta je vybavena dvěmi silnými motory a luxusním obývacím prostorem na vrchní palubě.

Špičkové materiály a detailní povrchové úpravy dělají z této lodi opravdu jedinečnou jachtu. Interiér se může pochlubit prostorným a otevřeným designem, který plynule propojuje kuchyni ve středu lodi s obrovským salonem a centrální řídicí stanicí.

V podpalubí naleznete tři luxusní kajuty. Prostornou majitelskou kajutu s dvoulůžkovou postelí, VIP kajutu s dvoulůžkem a ve třetí kajutě se nacházejí dvě oddělené postele. Samozřejmostí je mnoho úložných a odkládacích prostor, klimatizace a vlastní koupelna.

Flybridge, neboli horní paluba, je považována za nejprostornější místo na lodi a je navržena jako primární obytný prostor na palubě. Její dispozice připomínají velkou terasu s integrovanou kuchyní a díky posuvnému zastřešení si můžete zvolit, zda chcete stín či si užívat sluníčko.

 

VYBAVENÍ

3 kabiny s dvoulůžkovými postelemi a vlastními koupelnami

Salon s kuchyní, jídelním koutem a barem

Kajuta pro personál

WiFi připojení

Klimatizace

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

Služby kapitána 

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

APA (poplatky spojené s používáním lodi, zahrnují např. jídlo a pití, naftu, přístavní poplatky aj.)

Chorvatská turistická taxa

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat