Riva Corsaro 100

Víc než jen loď

Kapacita

11 Osob

Délka

29,9 m

Destinace

Chorvatsko

Motorová loď

Riva Corsaro 100

Motorová loď

Tato zbrusu nová jachta předčí veškerá vaše očekávání. Kotví v Chorvatsku poblíž Splitu a společně s vaší rodinou či přáteli a naší pětičlennou posádkou na ní prožijete luxusní dovolenou. Poznejte krásy chorvatského pobřeží na palubě této superjachty.

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

Chcete strávit svou dovolenou opravdu luxusně a vyměnit pobyt v hotelu za úplně jiné zážitky? Pronajměte si tuto superjachtu Riva Corsaro a prozkoumejte Chorvatsko v soukromí luxusní jachty. K dispozici budete mít naši pětičlennou posádku  kapitána a jeho pomocníka, dvě hostesky, připravené splnit každé vaše přání, a vynikajícího šéfkuchaře.

Tato jachta kombinuje ultramoderní design s čistými liniemi. Nabízí prostorný salon s jídelní i obývací částí. Venkovní prostory jsou také velkolepé. Volný čas můžete trávit na vrchní palubě, v opalovacích prostorách na přídi či posezením s vaším oblíbeným drinkem na zádi lodi. 

Loď ubytuje až 11 osob. V hlavní palubě se nachází majitelská kajuta s šatnou, pracovním koutem i prostornou koupelnou. V podpalubí naleznete další čtyři dvoulůžkové kajuty, z nichž jedna kajuta může být díky přistýlce třílůžková. Samozřejmostí je soukromá koupelna ke každé kajutě.

Vybavení na vodní sporty nezklame vás ani děti. Kromě přídavného člunu a vodního skútru nabízí také dva seaboby, se kterými můžete prozkoumat mořské dno, vodní lyže a wakeboard jak pro dospělé, tak pro děti. Dále také paddleboardy, hračky na tahání, ale třeba i elektrické koloběžky či dron na natáčení vašich zážitků a plavby. 

 

VYBAVENÍ

5 kabin s dvoulůžkovými postelemi a vlastními koupelnami

Salon s kuchyní, jídelním koutem a barem

Kajuty pro personál

Vybavení pro vodní sporty (seabob, jetski, paddleboardy, podvodní skútry, hračky na tahání)

Elektrické koloběžky

Dron Mavic 2 Pro

WiFi připojení

Klimatizace

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

Služby kapitána a jeho pomocníka

Služby dvou hostesek

Služby kuchaře

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

APA (poplatky spojené s používáním lodi, zahrnují např. jídlo a pití, naftu, přístavní poplatky aj.)

Chorvatská turistická taxa

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat