Galeon 640 Fly

Víc než jen loď

Kapacita

8 Osob

Délka

20,8 m

Destinace

Chorvatsko

Motorová loď

Galeon 640 Fly

Motorová loď

Galeon 640 Fly kombinuje luxus a extravaganci se silným výkonem a novými technologiemi a je jednou z nejlepších motorových jachet ve své třídě. Pokud tedy hledáte loď, v níž se snoubí elegance se špičkovým designem, a která svým pasažérům nabízí dostatek prostoru jak uvnitř kajut, tak ve venkovních odpočinkových zónách, Galeon 640 Fly je tou správnou volbou!

Prožijte dovolenou snů

Informace o lodi

O LODI

Tato jedinečná jachta ubytuje až 8 lidí ve čtyřech dvoulůžkových kajutách. Největší z nich je kabina majitelská s velkou dvoulůžkovou postelí a vlastní koupelnou, dvoulůžkovou postel i vlastní koupelnu má i o něco menší, VIP kajuta. Další dvě kajuty mají společnou koupelnu. V jedné z těchto kabin najdete dvě jednolůžkové postele, v té druhé je k dispozici patrová postel pro dvě osoby.

V centrální části hlavní paluby je nádherný salon s prostorným posezením, jídelním stolem a plně vybavenou kuchyní. Luxusní dojem podtrhují i podlahy a obložení z třešňového dřeva. Pokud se rozhodnete si obědy a večeře vychutnávat na čerstvém vzduchu, můžete si vybrat mezi pohodlným posezením na zádi lodi, nebo na horní palubě, takzvané flybridge. Užívat si slunce a krásné počasí můžete také během relaxace na opalovacích lehátkách umístěných na přídi lodi.

Loď je vybavená lednicí, sporákem, troubou, myčkou i zásobníkem na led. Na horní palubě mohou hosté využívat barbecue, samozřejmostí je TV ve všech kajutách i v salonu, klimatizace, wifi připojení i efektní podvodní podsvícení lodi.

Na cestě vás bude doprovázet náš profesionální kapitán, případně na přání i hosteska (pro které je na zádi lodi k dispozici samostatná kajuta s koupelnou, takže nebudou nijak rušit vaše soukromí). Právě jim můžete přenechat veškeré starosti spojené s cestou, občerstvením i úklidem, a naplno si vychutnávat svou vysněnou dovolenou!

 

VYBAVENÍ

2 dvoulůžkové kabiny s vlastními koupelnami

2 dvoulůžkové kabiny se společnou koupelnou

Separátní kajuta pro posádku

Salon s prostorným posezením, jídelním stolem a kuchyní

Posezení na zádi lodi

Posezení na horní palubě

Opalovací lehátka na přídi

Lednice, sporák, trouba, myčka

Zásobník na led

Barbecue na horní palubě

TV ve všech kajutách i v salonu

Klimatizace

Wifi připojení

Podvodní podsvícení lodi

 

V CENĚ JE ZAHRNUTO

Týdenní pronájem lodě

Pojištění lodě

 

V CENĚ NENÍ ZAHRNUTO

Služby kapitána

Služby hostesky (nepovinné)

APA (poplatky spojené s používáním lodi, zahrnují např. jídlo a pití, naftu, přístavní poplatky aj.)

Chorvatská turistická taxa

Transit log (příprava lodi, např. úklid, zajištění povlečení a dalšího vybavení, vyřízení dokumentů týkajících se pronájmu aj.)

Máte zájem o tuto loď?

Mohlo by vás zajímat